komunikaty
2017.06.02 - PWIK edukuje Odbiorców usług

Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji Spółka z o.o. edukuje Odbiorców świadczonych usług.

W dniu 1 czerwca br. Spółka z myślą o najmłodszych mieszkańcach Naszego powiatu przygotowało moc atrakcji i niespodzianek. W godzinach popołudniowych na terenie Państwowej Powiatowej Straży Pożarnej w Starachowicach częstowaliśmy dzieci wodą z sokiem lekko gazowaną oraz wodą zapakowaną w woreczki ze słomką.

W dniu 2 czerwca wzięliśmy udział w obchodach Starachowickiego Dnia Dziecka. Na terenie Miejskiego Ośrodku Sportu i Rekreacji przy ulicy Szkolnej w Starachowicach pracownicy Spółki odpowiadali na każde pytanie wszystkich uczestników głównie dzieci i młodzieży, najmłodsi pytali skąd się bierze woda w kranie, natomiast nieco starsi uzyskali informację o jakości wody przeznaczonej do spożycia.

Pracownice akredytowanego Laboratorium Spółki wspólnie z najmłodszymi badaczami sprawdzali parametry wody. Rozdaliśmy mnóstwo balonów, a dla tych, którzy wiedzą bardzo dużo o Naszej wodzie i działalności Spółki oraz uczestniczyli w konkursie przy Naszym namiocie rozdaliśmy nagrody niespodzianki. Wśród zabaw w bańkach mydlanych udało Nam się rozbawić i ucieszyć wszystkie dzieci.

W dniu 4 czerwca br. podczas Festynu Rodzinnego z okazji 80-lecia Parafii pw. Wszystkich Świętych, który odbył się również na terenie Miejskiego Ośrodku Sportu i Rekreacji przy ulicy Szkolnej w Starachowicach w upalne popołudnie częstowaliśmy mieszkańców wodą z saturatora z sokiem i rozdaliśmy spragnionym wodę w woreczkach.

Zainteresowanie działalnością Przedsiębiorstwa jest ogromne. Spotkania z pracownikami pozwalają uświadomić Naszym Odbiorcom fakt, jak ważna jest woda w Naszym codziennym życiu.

Dziękujemy wszystkim za odwiedzenie Naszego stoiska!

// -->
  • Zapisz się do newslettera